- sycowice.net - https://sycowice.net -

Melodia jesieni….

weronika-u-mnie-003źródło zdjęcia: Cezary Woch

"Zaszumiał powiewem wrzesień, zatrzymał na chwilę wspomnienia, marzenia, cichym szelestem wróciły w ciepłe objęcia. Wietrze jesienny, wietrze, oddaj ludziom sny szczęśliwe, zatańcz z nimi na polanach. Las się nad nimi rozszumiał, przytulił strudzonych wędrowców, odlotem żurawi, kormoranów dawały oznaki życia dojrzałego. Nasze powoli odpływało, w walizkach zamknęliśmy wspomnienia, w taflach jeziora szukaliśmy odbicia. Niemi, zatopieni w myślach ukrytych, pogrążaliśmy się w lawinach liści, które spadały cichutko z drzew. Muzyka grała na strunach wiatru, melodią złotej, kolejnej jesieni".

Anna Łęcka, Literacka Grupa „Eliksir” Radom

2 Comments (Open | Close)

2 Comments To "Melodia jesieni…."

#1 Comment By Anka On 27-09-2016 @ 19:41

Czarku!!
Dziękuję,że udostępniłeś kolejny Mój wiersz.Niech ta jesień będzie dla Ciebie,Wszystkich,którzy odwiedzają tę stronę-pełna kolorów,dobrych wspomnień.Niech w niej nie zabraknie ciepła,serdeczności i uśmiechów.Złota polska jesień już się zaczęła..Pozdrawiam serdecznie.Anka
https://www.youtube.com/watch?v=xMnvrv5QPVY

#2 Comment By Cezary On 27-09-2016 @ 20:58

Aniu, dziękuję za jesień której najpiękniejsze barwy dopiero przed nami, dziękuję za piękne słowa i załączoną piosenkę którą kocham i za to, że o nas pamiętasz… .