Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Dzień Dziecka w Sycowicach

dzień dziecka 013źródło zdjęcia: Cezary Woch

W dniu dzisiejszym, a więc w przeddzień Dnia Dziecka, na Placu za Lustrem miało miejsce przesympatyczne spotkanie wszystkich sycowickich maluchów wraz z ich Rodzicami. Najmłodszy uczestnik miał 4 miesiące i nie opuścił spotkania bez sympatycznego upominku… . Spotkanie zorganizowała opiekunka Świetlicy Wiejskiej Pani Ela Wereszczyńska wraz z Radą Sołecką Sycowic w osobach Pani Anny Gryszko i Agnieszki Adamczyk.
Przy pogodzie która dopisała wyśmienicie i 100 % frekwencji rodziców i dzieci Pani Ela przeprowadziła niezliczoną ilość konkurencji sowicie nagradzanych upominkami. Dzieciaki były radosne i z wielkim zaangażowaniem chętnie brały udział we wszystkich „rozgrywkach” .
W nagrodę były lody i mandarynki, czekolada i czekoladowe cukierki, owocowe napoje i oczywiście kiełbaski z rożna których popróbowali wszyscy uczestnicy spotkania. Były również maskotki , „prztulanki” i różnego rodzaju upominki. Bardzo piękny przykład integracyjnego spotkania których w Sycowicach nigdy nie za wiele.
Serdeczne podziękowania dla Pań organizatorek i dla Pana Krzysia który po mistrzowsku grilował kiełbaski. Biorąc pod uwagę bardzo pozytywny wydźwięk tego spotkania nasuwa się sugestia zorganizowania np.: w czerwcu, „Pikniku Rodzinnego” przy wesołej muzyce /a mamy na czym zagrać../, z bawiącymi się dziećmi i ich rodzicami zasiadającymi przy wspólnym stole /a mamy na czym usiąść /.
Zachęcamy do rozważenia tego pomysłu i zwrócenia się w tej sprawie do Rady Sołeckiej która ustali reguły spotkania. Sołtys wyprzedzająco już zapowiedział, że jak zwykle udzieli w tej sprawie stosowanego „wsparcia”… . A więc, do zobaczenia w czerwcu na „Pikniku Rodzinnym” w Sycowicach…. .

Sycowicka Agencja Informacyjna

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.