Drukuj artykuł Drukuj artykuł

26 maja – Dzień Matki

tulips-1301845_960_720źródło zdjęcia: tulipany-darmowe obrazy

Codzienny trud cierpliwy, budzi mnie szukaniem. Tysiące słów wylanych, jak srebrne krople deszczu oddają potęgę sile szczególnej. Tu, nie szukasz potwierdzenia nie rozmieniasz na drobne. Potęgą uczucia wezbrane otwierają na oścież serca. Oczy, szeroko otwarte, wrażliwością duszy swojej, dotykiem ciepłym, jedynym budzą marzenia uśpione., dodają wiary, spełnienia bezgranicznej, miłości czystej w cudownym kolorze tęczy. Mama z tobą jest zawsze, serce JEJ bije dla ciebie, zastyga w uśmiechu słońca.

Anna Łęcka. Poetycka Grupa Eliksir Radom

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “26 maja – Dzień Matki”

  1. Anka

    Bardzo dziękuję, za udostępnienie Mojego wiersza na tych stronach.Mama, to najpiękniejsze imię świata.Dla WAS zostawiam utwór muzyczny i słowa,które Ktoś powiedział’
    „Każdą, inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług”
    https://www.youtube.com/watch?v=HDjYUNtJOjA
    Pozdrawiam serdecznie.Anka.

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.