Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Wiosenne pejzaże

wiosna 002

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Świat pełen słońca, wiatru,co skrzydła ma dosiada srebrzystych rumaków Zaprzęgi całe kwiatów, czekają na znak. Burzy się siła kolorów, do wód zagląda tęcza śnieg nie odpuszcza białą pierzynką przykrywa całe naręcza krzewów, kleksy puszystej farby białej zastygły w pejzażu bazi. Sople zmarznięte czekają na znak słońca promieni w biało-czarnej przestrzeni zieleń przebija się słabo. Kolorowe dywany jak pejzaże wędrują. uczucie serca otwarte w obszarach fotografa w walce pór roku są światem pełnym słońca. W gniazdkach uwitych naprędce ptaki wyklują się z jaj. Wiosna zatacza obręcze z usypanych płatków róż pachnie bzem,wonią ziół Kolorowe dywany, jak pejzaże wędrują, by serca otworzyć, by uczucie wiosenne umieć w pejzażu zatrzymać.

Anka Łęcka. Poetycka Grupa Eliksir

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “Wiosenne pejzaże”

  1. Weronika

    Piękny wiosenny dzień,błękitne niebo i wiersz p.Anny zamieszczony przez Ciebie.Jestem pod jego urokiem….A zdjęcie słodkie…taki radosny akcent wiosennego przebudzenia z zimowego snu.Ogrzane słonecznym spojrzeniem drzewo ukazuje piękną barwę swoich kremowo-białych kwiatów,których zapach na pewno z każdym dniem staje się coraz bardziej intensywny.Szkoda ,że nie mogę tam być…..spacerować i cieszyć się pięknem budzącej się do życia przyrody.
    Twoje serce Cezary i jego rytm powiązane jest z przyrodą świadczy o tym nawet charakter wiersza jaki umieściłeś.
    Dziękuje Ci za to,że utrwalone piękno wiosennych kwiatów zawitało do smutnego miejsca w którym przez pewien czas muszę pozostać.Pozdrowienia dla p.Anny za piękny wiersz i pozdrowienia dla Ciebie.Weronika

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.