Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Życzenia Wielkanocne

Weronika u mnie 013

źródło zdjęcia: Cezary Woch. Kompozycja:Weronika

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające śmierć, a następnie Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Jest to święto nadziei i budzącego się nowego życia. „Żadna noc nie może być ,aż tak czarna, żeby nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być ,aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy.Pogódź się z bólem i z życiem takim jakie ono jest. Pamiętaj jednak, że zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet zimą......” Życzę Wam, Kochani, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Cezary

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

2 komentarze do artykułu “Życzenia Wielkanocne”

  1. Weronika

    Piękne życzenia….dziekuje,że właśnie tak napisałeś.
    Ja dodam do tych życzeń jeszcze dużo zdrowia dla Ciebie
    i wszystkich mieszkańców Sycowic.Cudownych świąt pełnych ciepła i nadziei.Weronika

  2. Cezary

    A ja Tobie Weroniko, dziękuję za piękne życzenia i za to, że zechciałaś reprezentować Sycowice na konkursie ozdób Wielkanocnych. Piękna kompozycja zamieszczona w nagłówku życzeń jest tego dowodem. Na konkurs wpłynęło ponad 200 przepięknych prac ze wszystkich miejscowości Gminy.Sycowice reprezentowane były także przez Panią Elżbietę Wereszczyńską mieszkankę Będowa….. . Czyż nie dziwna to sytuacja?

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.