Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Życzenia na Nowy Rok 2016

3220

źródło zdjęcia: darmowe kartki

Spełnienia marzeń, również tych głęboko skrywanych i ukrytych na samym serca dnie…. . Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie dla Ciebie bić i tym niebem radośnie się dzielić… . Niech ten Nowy Rok nada życiu nowego sensu, wyzwań i słodyczy. Idąc ramię w ramię przez kolejne dni, korzystaj z życia ile tylko sił!! Tak więc z nadzieją, optymizmem i wiarą, przekroczmy próg do pogodnego i radosnego jutra ... . Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Cezary Woch

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “Życzenia na Nowy Rok 2016”

 1. Weronika

  Pragnę aby ten Nowy Rok nadał życiu nowy sens.Niech stanie się tak jak w tych pięknych życzeniach,które umieściłeś na stronie.Gdy będzie nam dane iść razem przez życie….gdy pokonamy trudności….stanę obok Ciebie i każdy dzień przeżyty razem będzie dniem szczęśliwym.Pójdziemy przez życie z małym światełkiem które z czasem będzie świeciło coraz jaśniej-to będzie NADZIEJA.
  …”Niech nasza droga będzie wspólna
  Niech nasza modlitwa będzie pokorna
  Niech nasza miłość będzie potężna.
  Niech nasza nadzieja będzie większa od
  wszystkiego,co się tej nadziei może
  sprzeciwiać…”
  Jan PawełII /Karol Wojtyła/

  Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia dla mieszkańców
  Sycowic.Weronika

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.