Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Wyniki wyborów w Gminie Czerwieńsk

Wyniki wyborów w Gminie Czerwieńsk

źródło zdjęcia: sxc.hu

Wyniki wyborów w Gminie Czerwieńsk                    

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

5 komentarzy do artykułu “Wyniki wyborów w Gminie Czerwieńsk”

 1. Zero

  Gratuluję Panie Cezary, lecz co dalej z Zaodrzem?

 2. Cezary

  Dziękuję. Napisałem niżej, w 11 komentarzu. Budowa kanalizacji musi iść obligatoryjnie, żadna łaska, szkoda tylko , że Zaorze na końcu, a Sycowice na samym końcu… . Przypilnujemy właściwego odtworzenia dróg i powalczymy o utwardzenie nowych. Zarówno Sycowice, jak Będów i Bródki mają trochę bardzo fajnych ludzi których bliżej miałem okazję poznać w czasie kampanii. Normalnymi postulatami tu się nic nie załatwi. Muszę stworzyć grupę nacisku która nagłośni nasze problemy. W tych właśnie ludziach upatruję wsparcia. W poprzedniej kadencji zdobyłem cenne doświadczenie i wiedzę w jaki sposób funkcjonuje gmina. Teraz będzie znacznie łatwiej upomnieć się o swoje tym bardziej, że wiem z kim i jak rozmawiać. Już się na to cieszę, bo lubię takie trudne sytuacje… 🙂 .

 3. Małgorzata Gdak-Gołębiowska

  Skoro mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych, a przynajmniej tych, gdzie nie jest potrzebna druga tura, czyli wiadomo już kto i co w Mieście i Gminie Czerwieńsk, chciałabym pogratulować Wszystkim, którzy otrzymali mandaty zaufania od swoich Wyborców i życzyć Im wielkiej mądrości i kreatywności działania przez najbliższe cztery lata pracy na rzecz swoich regionów i małych ojczyzn. Mam szczerą nadzieję, że osobom prawdziwie czującym ducha demokracji nie zabraknie inwencji i siły, aby realnie osiągać i dopinać zamierzone cele, aby skutecznie przeciwstawiać się inercji osób, którzy nie myślą o wyborcach po wyborach, bo elekcja już się dokonała i teraz można działać zachowawczo, a nie dążyć do rzetelnego rozwoju swojego mikroregionu. Mam nadzieję, że nowa Rada Miasta i Gminy Czerwieńsk przez całą swoją kadencję będzie mieć oczy szeroko otwarte na wszelkie problemy swoich środowisk i skutecznie znajdować sposoby na ich rozwiązanie. Mam nadzieję, że nowi radni (pierwszej w życiu kadencji), mając obecnie spojrzenie z innej perspektywy, obiektywnie dojrzą i zrozumieją słuszność pewnych, może i niepopularnych stanowisk i skutecznie stworzą taką siłę, która zdolna będzie do właściwego i sprawiedliwego działania na rzecz całej Gminy. Wierzę w słuszność i wyższość demokracji jako najwyższej formy sprawowania władzy, a tą właśnie radni dostali do ręki. Życzę dużo zdrowia i jasności umysłów. Z serdecznym pozdrowieniem – zakochana w Lubuskiem –
  dr Małgorzata Gdak-Gołębiowska

 4. Stokrotka

  Widze trzy komentarze a gdzie podziało się w takim razie osiem komentarzy? Coś mi tu nie gra, moze administrator wyjaśni.W wypowiedzi Cezarego jest wyjasnienie w 11 komentarzu, chciałabym poczytać.

 5. Cezary

  Wszystko gra , należy tylko uważnie czytać sycowice.net 🙂 . Przedmiotowy 11 komentarz jest zamieszczony w artykule z dnia 03 listopada w którym poruszano interesujące zagadnienia /jest to tematyczna kontynuacja/. Zachęcam do przedstawienia własnych przemyśleń chociażby na temat: guo vadis Zaodrze?

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.