Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Nasza Gmina w tabelkach US w Zielonej Górze

US w Zielonej Górze

źródło zdjęcia: sxc.hu

„Główny Urząd Statystyczny, GUS – centralny organ administracji rządowej podległy Prezesowi Rady Ministrów zajmujący się zbieraniem i udostępnianiem informacji statystycznych na temat większości dziedzin życia publicznego i niektórych stron życia prywatnego. Do przekazywania danych obligują odpowiednie przepisy prawa (ustawa o statystyce publicznej oraz ogłaszany corocznie Program Badań Statystycznych). Dane mogą być udostępniane tylko w formie zagregowanej (opracowanej), która uniemożliwia identyfikację pojedynczych respondentów (tajemnica statystyczna).” /Wikipedia/. Zobaczmy jak „Gminę miejsko-wiejską Czerwieńsk, powiat Zielonogórski” postrzega Urząd Statystyczny w Zielonej Górze. Zapraszam do analizy "tabelek" i podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami. Zobacz TABELKI

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

2 komentarze do artykułu “Nasza Gmina w tabelkach US w Zielonej Górze”

  1. Miłośnik Odry

    I co brak komentarzy ??? Trzeba chyba statystyczne dane przekształcić w proste, czytelne dla wszystkich wnioski z tych statystyk wynikające! NAWET GDY BĘDĄ ZASKAKUJĄCE.

  2. Miłośnik Odry

    Panie Cezary. Oczekuję, w tej sytuacji,krótkiej analizy od ” LIDERA „. Chociażby w ramach nie widocznej, pasywnej kampanii wyborczej!!! A szczególnie w dziale podmiotów gospodarczych – gospodarka, bo ” Zaodrze ” jest piękne i będzie piękne nawet gdy nic nie będziemy czynić !

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.