Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Siądź obok mnie, przytul się i na zawsze pokochaj…

Przejażdżki konne

źródło zdjęcia: Jacek Uliński

Razem z Jackiem Ulińskim autorem tych pięknych zdjęć, postanowiliśmy dedykować je wszystkim Paniom odwiedzającym sycowice.net. Dedykujemy im również niecodzienny i prowokujący tytuł, jako motto do rozważań nad pięknem które nas otacza. „Cudze chwalicie swojego nie znacie”, patrzcie zatem naszymi oczyma, bo piękno to dostępne jest na wyciągniecie rąk… . Do zobaczenia w Sycowicach.

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “Siądź obok mnie, przytul się i na zawsze pokochaj…”

  1. Małgorzata Gdak-Gołębiowska

    Panowie Jacku i Cezary – to baaardzo prowokujący tytuł, na dodatek dedykowany WSZYSTKIM paniom odwiedzającym stronę, co raczej świadczyłoby o tym, że to Autorzy „cudze chwalą, swego nie znają”. A tak na marginesie – Kobiet nie trzeba zachęcać do podziwiania piękna nas otaczającego, bo my jesteśmy obdarzone przez naturę przyrodzonym zmysłem obserwacji i ZAUWAŻANIA (czasami więcej, niż byście Wy Mężczyźni chcieli … 😀 ) i to prędzej Wy, Panowie Jacku i Cezary, uświadomcie sobie, że macie dostępne „piękno” na wyciągnięcie Waszych rąk… Ale, nie bez kozery przecież uważa się, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, stąd odwieczny dylemat płci. Tym nie mniej – do zobaczenia w Sycowicach…

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.