Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Postaw na rodzinę, w Sycowicach…

postaw na rodzinę

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Czerwieńsku i Sołtys Sycowic, zapraszają na Partnerskie Spotkania Familijne w dniu 08.06.2913 roku od godziny 16.00 na „Placu za lustrem” w Sycowicach. Będziemy gościć delegacje z Niemiec z zaprzyjaźnionych wsi Leuthen i Casel oraz Niemców, byłych mieszkańców Sycowic. Naszymi gośćmi będą również mieszkańcy Bródek, Nietkowic i Będowa. W programie imprezy: - występy artystyczne dzieci i młodzieży, - prezentacje zespołów śpiewaczych, - gry, zabawy, konkursy rodzinne z nagrodami, - park zabaw dla dzieci, - zabawa plenerowa do godziny 02

Serdecznie zapraszamy do wesołej zabawy Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

2 komentarze do artykułu “Postaw na rodzinę, w Sycowicach…”

  1. Ewa

    Dziękuję za zaproszenie na festyn. Było mi bardzo miło odwiedzić Sycowice w tym dniu. Mieszkańcy bardzo poważnie podeszli do organizacji spotkania. Posprzątane, wykoszone, kwiaty w gazonach, to wszystko od razu dało się zauważyć. Cała ekipa z MGOK z Panią Dyrektor na czele. Profesjonalna scena, nagłośnienie, zespoły. Smakołyki na stołach. Uśmiechnięte Panie, które włożyły sporo pracy w przygotowanie poczęstunku. Goście z zagranicy. Gospodarz Sycowic uśmiechnięty, gościnny.
    Pozdrawiam serdecznie Mieszkańców. Ewa Wójtowicz

  2. anula

    a gdzie foteczki z imprezki bylo fajnie to i fajne fotki byc powinny pozdrawiamy z bedowa

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.