Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Dyplom

dyplom

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Ku mojemu zaskoczeniu, kilka dni temu otrzymałem list z załączonym Dyplomem, a nawet dwoma Dyplomami…. . W liście napisano: „Szanowny Panie! Uprzejmie proszę o przyjęcie dyplomu w dowód wdzięczności za okazywaną nam pomoc. Jednocześnie proszę o przekazanie dyplomu Paniom – Sycowiankom, które ponownie zawyżyły poprzeczkę sztuki kulinarnej...” W treści Dyplomu możemy przeczytać: „Dla Pana Cezarego Wocha, w dowód wdzięczności za okazaną pomoc oraz zaangażowanie w organizację warsztatów poświęconych ochronie żubra Bison bonasus”.

Stowarzyszenie Miłośników Żubrów Prezes Wanda Olech

Dyplom identycznej treści, ale dla „Grupy Inicjatywnej Sycowianki”, przekazałem przemiłym Paniom z tejże grupy na ręce jej szefowej, Pani Teresy Kusiowskiej -Szymańskiej. I cóż mamy powiedzieć? Dziękujemy i zapraszamy do ponownego odwiedzenia Sycowic z pasjonującymi wykładami…. .

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.