Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Zaproszenie na warsztaty rękodzielnicze!

Los wojennego tułacza

źródło zdjęcia: sxc.hu

Twórcze spędzenie wolnego czasu, odkrywanie pasji, spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - to kolejna propozycja Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury. Zajęcia poprowadzi Pani Maria Czupryna specjalizująca się w wyrobie ozdób z bibuły. Podczas zajęć uczestnicy uczyć się będą wytwarzania kolorowych kwiatów do komponowania bukietów, palm, stroików, wieńców (np. dożynkowych) i innych kwiatowych ozdób. Wychodząc naprzeciw mieszkankom "Zaodrza", warsztaty odbędą się: - 10 maja o godz. 16:00 w Ośrodku Kultury w Czerwieńsku - 11 maja o godz. 12:00 w Wiejskim Domu Kultury w Nietkowicach. Serdecznie zapraszamy!

Jolanta Matuszkiewicz dyr. MGOK Czerwieńsk

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

2 komentarze do artykułu “Zaproszenie na warsztaty rękodzielnicze!”

  1. Ewa

    Polecam zajęcia. W tym roku uczestniczyłam w warsztatach wielkanocnych i byłam z nich bardzo zadowolona. Było wesoło, fachowo, a nasze dzieła rękodzielnicze całkiem udane. Z podziwem obserwowałam dzieciaki i młodzież także biorących udział w warsztatach. Pozdrawiam Ewa Wójtowicz.

  2. Jolanta Matuszkiewicz

    Informuję, że zostało już tylko kilka miejsc na warsztaty kwiatowe, które odbędą się 11 maja br. W Wiejskim Domu Kultury w Nietkowicach. Serdecznie zapraszamy!

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.