Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Pierwsze Walentynkowe Spotkanie Integracyjne przy Ognisku!

Walentynkowe Spotkanie

źródło zdjęcia: sxc.hu

Młodzież wraz z Sołtysem Sycowic organizuje w dniu 18 lutego 2012 roku o godz. 16.00 przy Torze Saneczkowym w Sycowicach spotkanie integracyjne pod wyżej wymienionym tytułem. Z inicjatywą spotkania wystąpiła sycowicka młodzież, a Sołtys udzieli jedynie niezbędnego wsparcia. Gwarantujemy gorące ognisko, znakomite pieczone kiełbaski i świetną koleżeńską atmosferę. Napoje według własnego uznania i gustu każdy „zabezpiecza” indywidualnie. Z uwagi na trudności występujące przy korzystaniu ze świetlicy przy tego rodzaju imprezach, zdecydowaliśmy się na spotkanie w plenerze, na wolnym powietrzu. Płonące ognisko na sycowickim wzgórku przy Torze Saneczkowym będzie niewątpliwie bardzo urokliwe i może być początkiem nowej pięknej walentynkowej tradycji obchodzonej w Sycowicach. Mamy nadzieję, że zima do tego czasu zelżeje i pieczone kiełbaski będą smakować wyśmienicie. Zresztą żadne tam śniegi i mrozy nie są nam straszne w sytuacji kiedy chcemy być razem i wśród swoich. W najbliższych dniach ukażą się stosowne ogłoszenia i wszystkie zainteresowane osoby /ze względów organizacyjnych/, prosimy o zgłaszanie swojego udziału do Karoliny Krzemińskiej do dnia 15 lutego. Trudne ale atrakcyjne warunki zimowe, będą również testem przed serią takich spotkań w okresie letnim. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Sycowic.

Młodzież wraz z Sołtysem

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.