Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Tablica informacyjna

Tablica informacyjna

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Z przyjemnością prezentuję ostateczny kształt tablicy informacyjnej będącej drugą częścią tablicy ogłoszeniowo-informacyjnej. Aktualnie trwają prace nad jej wykonaniem i mam nadzieję, że w niedługim czasie zostanie zamontowana w centrum wsi. Będziemy jedyną wsią zaodrzańską /i nie tylko…/ posiadającą taką tablicę i jedyną wsią która ma postawione słupy ogłoszeniowe /o ławkach tym razem nie wspomnę…/.          

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “Tablica informacyjna”

  1. nick

    ZAGINĄŁ! Data: 28-10-2011 10:52

    W DNIU 27 PAŹDZIERNIKA 2011 ROKU ZAGINĄŁ JACEK KACZMARCZYK. W DNIU ZAGINIĘCIA OK. GODZINY 14.00 WYSZEDŁ Z ZAKŁADU PRACY W ZIELONEJ GÓRZE, JECHAŁ W KIERUNKU SULECHOWA SAMOCHODEM MARKI OPEL VECTRA (KOMBI) KOLORU ZIELONY METALIC O NUMERZE REJESTRACYJNYM FZI 06RG. Samochód odnaleziono w okolicach Sycowic stąd mój apel do mieszkańców tej wsi.
    Ktokolwiek widział Jacka Kaczmarczyka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 792 019 973 lub 662 055 041

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.