Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Stowarzyszenie Miłośników Żubrów – warsztaty

Rosjanie

źródło zdjęcia: sxc.hu

Stowarzyszenie Miłośników Żubrów zaprasza na jednodniowe warsztaty pt.: „Żubr i jego ochrona in situ” Warsztaty odbędą się w Świetlicy Wiejskiej w Sycowicach (Sycowice 18, woj. Lubuskie) w dniu 23.08.2011 r., godz. 10:00 W programie przewidziano zapoznanie uczestników z ogólną wiedzą dotyczącą żubrów oraz sposobów ich ochrony. Zostaną wygłoszone prelekcje o życiu wolnych stad żubrów oraz o hodowli tych zwierząt w zagrodach zamkniętych. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z projektem „Ochrona żubrów in situ w województwie zachodniopomorskim” oraz uzyskać informacje na temat zagrody hodowlanej dla żubrów powstającej w Sycowicach. Prelekcje zostaną przeprowadzone przez naukowców - praktyków, na co dzień zajmujących się ochroną żubrów. Spodziewamy się pasjonujących wykładów, które pomogą słuchaczom zaspokoić wiedzę o żubrze i jego potrzebach.

Serdecznie zapraszamy

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:

Ostateczny termin zgłaszania uczestników upływa: 19.08.2011r.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, organizatorzy nie zwracają natomiast kosztów dojazdu ani ewentualnych noclegów uczestników. Prosimy o przesłanie powyższego zaproszenia do osób, które uznają Państwo za zainteresowane.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu POIS.05.01.00-00-189/09 „Ochrona żubrów in situ w województwie zachodniopomorskim”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (PO IiŚ) ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, (umowa o dofinansowanie projektu z dnia 28-07-2010r. nr POIS.05.01.00-00-189/9).

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “Stowarzyszenie Miłośników Żubrów – warsztaty”

  1. Gość

    O czym mówiono podczas warsztatów?

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.