Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Leitersdorfczycy w Sycowicach cz. 3

Spotkanie w obiektywie

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Przedstawiamy dzisiaj ostatnią serię zdjęć ze spotkania w dniu 5 czerwca 2011 roku w Sycowicach nadesłanych przez Leitersdorfczyków z Berlina, którą moglibyśmy zatytułować również jako : „Spotkanie w obiektywie naszych Przyjaciół”. Z przyjemnością wracam do tych zdjęć i wspomnień które w pewnym sensie stają się częścią naszej współczesnej i wspólnej historii. Szkoda tylko, że tak niewielu, tak wiele staje się zrozumieć. Spotkania te to wielka wartość dla nas wszystkich, dla Polaków i dla Niemców, a życzeniem moim jest aby prawda ta dotarła do jak największych kręgów. Myślę też, że warto przy tej okazji powrócić do przemówienia wygłoszonego przez Pana Heinza Pfeiffera na spotkaniu w Berlinie w roku ubiegłym. Jego przesłanie jest ciągle aktualne. Do zobaczenia za rok.

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.