Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Wieczór autorski Sergiusza Jackowskiego

Wieczór autorski Sergiusza Jackowskiego

źródło zdjęcia: Cezary Woch

W piątkowe popołudnie w Międzylesiu, miał miejsce wieczór autorski Pana Sergiusza Jackowskiego, na który przybyli licznie zaproszeni goście. Uroczystość otworzył Wójt Gminy Skąpe Zbigniew Woch, ale prawdziwym gospodarzem wieczoru był oczywiście Autor „Lektury wspomnień”. Przedstawicielka Gminy odczytała w imieniu Autora przygotowane przez Niego teksty, a Pan Sergiusz miał „pełne ręce roboty” przy wpisywaniu dedykacji do swojej książki, która w tym dniu dla zaproszonych gości, promocyjnie, wydawana była za darmo. Były gratulacje, łzy i kwiaty, a także życzenia napisania następnego dzieła. Na zakończenie Pan Wójt zaprosił zebranych na kawę, herbatę i pyszne ciasto z czego wszyscy chętnie skorzystali. Poniżej prezentujemy wygłoszone teksty, czyli oddajemy głos Panu Sergiuszowi Jackowskiemu, bo to dzisiaj Jego święto.

Cezary Woch

PODZIĘKOWANIE INAUGURACYJNE

PODSUMOWANIE

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “Wieczór autorski Sergiusza Jackowskiego”

  1. sergiusz

    Szanowny Panie Cezary, dwuletnia, nasza współpraca w internecie przekonała mnie, że jesteś moim, wspaniałym Przyjacielem. Wnikliwie obserwowałeś i czytałeś moje komentarze w internecie. Prócz władz mojej gminy wysoko także oceniałeś moje wspomnienia. Wielce mi pomagałeś w przygotowaniu się do mojego „wieczoru autorskiego”. Myślę, że dlatego, gdyż dobrze poznałeś moją, życzliwą duszę. Za Twój pomocny trud ogromnie Ci dziękuję.
    Czytając komentarze na stronie „Ziemia Lubuska” wprost nie dowierzam, że mieszkańcy twojej wsi zachowują się jak beztroskie dzieci na wikcie rodziców. Jestem przekonany, że z pewnością jako sołtys i radny potrzebujesz od swoich mieszkańców szacunku, pomocy i zaufania. Ja wiem, że tego oczekujesz, by Im za to z nawiązką się zrewanżować. Życzę Ci Przyjacielu międzyludzkiej, prawdziwej życzliwości w swoim, zamieszkałym środowisku, takiej, jaką my mamy między sobą.
    Przy okazji chcę poinformować zainteresowanych moją książką, że na razie można ją nabyć u mnie w domu za 25zł. Po dokonaniu jej kolportażu przez gminę zawiadomię gdzie będzie sprzedawana i za jaką cenę.

    Sergiusz

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.