Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Przed Wielkanocą dyplomami obrodziło…

Konkurs palm i pisanek

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Tradycyjnie jak co roku MGOK w Czerwieńsku, zorganizował konkurs palm i pisanek. W konkursie mogły brać udział wiejskie świetlice, Koła Gospodyń i osoby indywidualne. Z poziemnością możemy podać, że podopieczni Pani Elżbiety Wereszczyńskiej, opiekunki naszej świetlicy zajęli czołowe lokaty w różnych kategoriach. W konkursie na pisankę wielkanocną w kategorii „Młodzik”, wyróżnienie otrzymała Wiktoria Danielewicz . Pierwsze miejsce w tej kategorii zajęła Malwina Łuszczyńska. W kategorii „Junior” wyróżnienie otrzymała Katarzyna Żaba. Prezentowaną poniżej jedną z pisanek zdobionych koralikami tworzyła cały dzień… ! W konkursie na palmę wielkanocną pierwsze miejsce w kategorii „Junior” przyznano dla świetlicy wiejskiej w Sycowicach. Palmę wykonały dzieci i młodzież pod czujnym okiem Elżbiety Wereszczyńskiej. W konkursie pisanek swoje prace prezentowała również Elżbieta Waszak. Są to małe arcydzieła które można zakwalifikować jako pejzaże. Były na nich i stare ule z pszczołami i sady i brzozy i zające i króliki, a także bocian i żuraw. Niestety w tym roku komisja oceniająca prace jak to każda komisja posiadająca swoje preferencje, nie promowała pejzaży. W każdym bądź razie doceniamy kunszt i piękno tych prac i nic nie szkodzi, że nie było nagrody. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że dzięki nim Sycowice znowu zaistniały w tym tradycyjnym konkursie.

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.