Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Gratulacji ciąg dalszy, czyli jestem Wielki…

fotki dla poprawienia humoru

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Proponuję potraktowanie tematu na wesoło, no bo jak inaczej to ująć…?. Wśród szarzyzny codziennego dnia, dzisiejsza poczta e-mailowa którą wysłał /lub wysłała…/ mi „greis 2000” wprawiła mnie w szampański humor. Już , już miałem kliknąć do spamu „fotki dla poprawienia humoru”, kiedy coś mnie tknęło i wywołałem na monitor laptopa jedną z nich. I kogóż widzę? Śmieje się do mnie jakaś znajoma gęba, a ja oczom nie wierzę, że to właśnie ja... Klikam dalej, a tu coraz to nowe zaskakujące kompozycje... Nie ukrywam i to zapewne przez sentyment do munduru, że najbardziej spodobał mi się ten fotomontaż z Placu Defilad i nawet nie przypuszczałem, że posądzany jestem, aż o takie aspiracje… . W tajemnicy powiem, że umieściłem go sobie na pulpicie... Albo ta etykietka na butelce szampana niczym wizerunek Prałata Jankowskiego na winie jego firmy, a o tym prezydenckim bilbordzie już nic nie mówię… Gdyby jeszcze ten irlandzki seter był posokowcem bawarskim, była by to już pełnia szczęścia... W każdym bądź razie „greis 2000” napracował /lub napracowała…/ się solidnie... Dziękuję Jemu lub Jej za sympatyczne poczucie humoru i zainteresowanie moją skromną osobą... Zresztą zobaczcie sami...

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “Gratulacji ciąg dalszy, czyli jestem Wielki…”

  1. sergiusz

    Przyłączam się do humoru.
    Czyż nie pisałem dla mieszkańców Sycowic, że wasz sołtys jest Wielki? Potrafi nawet w swoim środowisku stworzyć humor szampański swoimi zdolnościami fotomontażysty. Czyż nie pięknie wygląda zastępstwo władcy z pod znaku półksiężyca? Nawet dumny irlandzki seter potrafi przedstawić Jego wielkość dla podwładnych. Z pewnością za rok będziemy oglądać z podziwem jego talent jak tańczy z żubrami w sycowickich lasach.

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.