Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Gratulacje od Burmistrza Drebkau

Zadania Sołtysa i Rady Sołeckiej

źródło zdjęcia: nasza-klasa.pl

Wybory samorządowe są bardzo istotnym elementem funkcjonowania lokalnych społeczności od nich bowiem zależy dalszy pomyślny rozwój naszych wsi i miast. Jest to stary i sprawdzony system funkcjonowania społeczeństw demokratycznych, dlatego tak ważne jest aby funkcje reprezentantów tych społeczności pełnili ludzie odpowiedzialni, którzy w sposób autentyczny będą dążyć do zmian na lepsze. Ta pozornie prosta zasada nie dla wszystkich i nie zawsze jest we właściwy sposób rozumiana. Przejawia się to często niską frekwencja na wyborach, a co gorsza wyborami ludzi zupełnie przypadkowych którzy sami są źródłem konfliktów i niepotrzebnych problemów. Kwestia wyborów jest na tyle istotna, że jak się okazuje obserwują ją również nasi sąsiedzi z zagranicy. Przykładem tego jest Burmistrz zaprzyjaźnionego z naszą Gminą niemieckiego miasta Drebkau, który w związku z wyborem na następną kadencję Sołtysa Sycowic przesyła list z gratulacjami. Serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi za zauważenie mojego wyboru i za miłe życzenia zapewniając jednocześnie, że dołożę wszelkich starań, aby dla Sycowic osiągnąć jak najwięcej.

Cezary Woch

Tłumaczenie Gratulacje od Burmistrza Drebkau Szanowny Panie Woch Gratuluję Panu serdecznie wyboru na Sołtysa wsi Sycowice. Życzę Panu wielu sukcesów, sił i osiągnięć na piastowanym stanowisku. Na osobistej drodze życia, życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia. Z najserdeczniejszymi życzeniami Dietmar Horke Burmistrz

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.