Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Gratulacje od Starosty

Gratulacje od Starosty

źródło zdjęcia: internet

Z miłym zaskoczeniem odebrałem list z gratulacjami od Starosty Zielonogórskiego Pana Ireneusza Plechana. Pan Starosta gratuluje mi ponownego wyboru na stanowisko Sołtysa podkreślając mandat zaufania który ponownie dali mi wyborcy. Wyraża przekonanie, iż będę skutecznie reprezentował sołectwo w gminie, oraz będę dbał o realizację postulatów społeczności lokalnej. Pan Starosta podkreśla, że ponowny wybór jest wyrazem uznania dla moich osiągnięć i zaangażowania w problemy mieszkańców wsi. Wyraża przy tym przekonanie, iż posiadam cechy dobrego organizatora i będę skutecznie pobudzał aktywność lokalnej społeczności i motywował mieszkańców do czynnego uczestnictwa w życiu naszego sołectwa. List z gratulacjami kończy życzeniami wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zapału, a także wszystkiego dobrego w życiu osobistym. Muszę przyznać, że list ten odebrałem jako bardzo miły gest ze strony Pana Starosty, który bardzo trafnie ocenił moje działania i intencje. Bardzo dziękuję za te słowa i postaram się aby tak miłe życzenia przekuwane były w pożyteczne działania dla Sycowic i dla nas wszystkich.

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

2 komentarze do artykułu “Gratulacje od Starosty”

  1. Adam

    gratulacje:)

  2. sergiusz

    Ja także gratuluję. Życzę dla zatroskanego gospodarza wsi wiele szacunku ze strony podopiecznych.

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.