Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jasełka w Nietkowicach

Jasełka

źródło zdjęcia: Marek Abramowicz

Święto Trzech Króli uczczono w Wiejskim Domu Kultury w Nietkowicach wspaniałymi Jasełkami i występem Zespołu Śpiewaczego - wszystko to pod kierunkiem znakomitej Pani Magdy, opiekunki Świetlicy i Zespołu. Jasełka przygotowano niezwykle profesjonalnie, z dbałością o stroje młodych uzdolnionych wykonawców, o dekoracje i tło muzyczne. Pięknie udekorowana sala i przyćmione światła stworzyły świąteczny nastrój. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, który ufundowało Koło Gospodyń Wiejskich. Publiczność dopisała i nagrodziła występujących gromkimi brawami. W finale Zespół „Ale Baby”(z „gościnnie” występującym chórkiem młodzieżowym) brawurowo zaśpiewał trzy kolędy z ciekawym akcentem gospel. NIETKOWICE dziękują wykonawcom i organizatorom za piękną imprezę! A to kilka fotek obrazujących atmosferę na sali...

Marek Abramowicz

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.