- sycowice.net - https://sycowice.net -

Jolanta Matuszkiewicz – Twoja kandydatka do Rady Powiatu Zielonogórskiego

Jolanta Matuszkiewicz

źródło zdjęcia: Jolanta Matuszkiewicz

Szanowni Państwo, jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie ukończyłam dwa kierunki: zarządzanie z marketingiem oraz ekonomię. Aktualnie jestem słuchaczką studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w zakresie zarządzania w administracji publicznej. Od prawie pięciu lat kieruję Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Kultury w Czerwieńsku. W tym czasie powstało wiele nowych inicjatyw, a nasz Dom Kultury znany jest w Euroregionie Sprewa - Nysa - Bóbr jako jedna z najbardziej aktywnych instytucji pozyskujących środki unijne na projekty kulturalne. Moja praca to moja pasja, ale jej ocena należy do Was, drodzy Państwo. Szanowni Wyborcy, kandyduję do Rady Powiatu Zielonogórskiego. Jeśli uważacie, że godnie będę tam reprezentować Wasze interesy, proszę o głos w dniu 21 listopada.

Z kulturalnym pozdrowieniem Jolanta Matuszkiewicz

Jolanta Matuszkiewicz

26 Comments (Open | Close)

26 Comments To "Jolanta Matuszkiewicz – Twoja kandydatka do Rady Powiatu Zielonogórskiego"

#1 Comment By Beata Kurek On 06-11-2010 @ 16:15

Pani Jolu, trzymam kciuki za powodzenie Pani w tych wyborach. Jestem przekonana o Pani sukcesie, bo skoro my w Gubinie zauważyliśmy tą ogromną zmianę i rozwój kultury w Czerwieńsku i okolicy to tym bardziej mieszkańcy. Jest Pani jednym z najlepszych Beneficjentów naszego euroregionu i chcielibyśmy móc współpracować z takimi osobami częściej. Ma Pani wspaniałe pomysły a projekty realizuje Pani wzorowo! To właśnie tacy ludzie jak Pani powinni mieć wpływ na rozwój okolicy. Trzeba mam fachowców z pasją i zaangażowaniem, a Pani to ma.
Trzymam kciuki Pani Dyrektor!

#2 Comment By Katarzyna Wojciechowska On 06-11-2010 @ 17:39

Żałuję, że nie mogę na Panią głosować, ponieważ mieszkam w innym mieście. Ale nigdy nie zapomnę jak pracowałyśmy razem w jednej firmie, która tylko dzięki Pani poświęceniu i staraniom istnieje do dzisiaj. Pani nowatorskie pomysły i przede wszystkim ciężka praca są dla mnie inspiracją do dziś. Chciałabym mieć na liście wyborczej takiego kandydata jak Pani. Wtedy na pewno nie miałabym żadnych wątpliwości podczas głosowania. Mam nadzieję, że odniesie Pani sukces. Trzymam kciuki i pozdrawiam moją byłą Panią Dyrektor.

#3 Comment By mic On 07-11-2010 @ 09:22

Pani Kasiu – nie żałuj, bo nie warto. Pani Jola nic szczególnego nie zrobiła zarządzając MGOK-iem w Czerwieńsku.Uboga oferta KLUBÓW tylko pogłębiła patologię wśród młodzieży.Może i Pani Jola rozwinęłaby skrzydła,gdyby jej chlebodawcą nie był Dyktator Piotr IWANUS. Szersze info.zasięgnie Pani na forum GL.

#4 Comment By Arek On 07-11-2010 @ 09:55

Nie zgadzam się z mic.
Fakty mówią co innego https://sycowice.net/index.php/tag/mgok/

#5 Comment By monika On 07-11-2010 @ 22:31

Pani Jolu trzymam kciuki na pewno sie uda,a złośliwościami niech sie Pani nie przejmuje ,oni już tak mają nic nie potrafią sami zrobić tylko innym utrudniać i krytykować.

#6 Comment By mic On 08-11-2010 @ 10:40

Możecie panią Jolę podtrzymywać na duchu, lecz to jest ułudne dla niej samej – rzeczywistość jest szara pod rządami DYKTATORA 🙁

#7 Comment By Maciek On 08-11-2010 @ 14:06

mic, tym bardziej należy być pełnym podziwu dla Pani Jolanty.
Tematy, o których piszesz poruszane są m.in. na tej stronie https://sycowice.net/index.php/2010/10/22/szkola-w-nietkowicach/ i raczej nie są związane z kandydaturą Pani Jolanty.

#8 Comment By Krystyna On 08-11-2010 @ 17:10

Pani Dyrektor! Bardzo się cieszę, że pani kandyduje. Po raz pierwszy nie będę miała w kabinie wyborczej rozterek na kogo zagłosować! Trzymam kciuki, ale myślę, że to nie jest potrzebne. Swoją pracą (a nie kłótniami i awanturami)pokazała pani wielką klasę. Pozdrawiam i życzę sukcesu, bo pani sukces będzie sukcesem całej gminy – nie wątpię w to!

#9 Comment By Teodor On 09-11-2010 @ 21:23

Panie mic, proszę się zastanowić, jak bardzo szara byłaby rzeczywistość gdyby Pani Jola nie wykonywała wzorowo swoich obowiązków. Czy uczestnicy imprez oraz przedsięwzięć, organizowanych tak często przez Panią Jolantę i Ośrodek Kultury w Czerwieńsku, zgodzą się, że ich świat jest szary? Jestem jednym z nich i uważam, że dzięki Pani Jolancie od takiej szarości można się oderwać, bezwzględnie częściej niż było to przed objęciem przez Panią Jolantę stanowiska dyrektora Ośrodka Kultury. Dzięki takim ludziom można iść do urny i nie trzeba wybierać między politykami. Wystarczy zagłosować na osobę, która chce zrobić dużo dla miasta i okolic oraz wzorowo wykonuje swoją pracę. Taką osobą jest Pani Jolanta Matuszkiewicz. Ma Pani mój głos i życzę powodzenia!

#10 Comment By mic On 10-11-2010 @ 09:51

Co tu się zastanawiać,przejrzyjcie LUDZIE na oczy jakie jest młodzieży chowanie w gm. Czerwieńsk ?! Pani Jola i Sibilski do jednego „MIESZKA” trafiają i niech się do POWIATU nie pchają !

#11 Comment By Arkadiusz Wąsik On 10-11-2010 @ 10:48

Zama Jolę na tyle długo aby z całą odpowiedzialnością za swoje słowa. Na co dzień gram w zespole STONEHENGE i miałem z Jolą przyjemność pracować kilkakrotnie (a zagrałem w mojej karierze ponad 1300 koncertów) i mało jest osób które podchodzą do swojej pracy z takim oddaniem i fachowością. Wiem że z takim samym oddaniem będzie pracować w Samorządzie. Dlatego też (o ile ma to jakiekolwiek znaczenie) polecam szczególnej uwadze wszystkim wyborcom właśnie osobę Joli.
Arkadiusz KOSMOS Wąsik

#12 Comment By Maciek On 10-11-2010 @ 11:08

mic, a jak to się do Zielonej Góry, Warszawy czy Krakowa? Tam młodzież w większości gra na fortepianie i zna po 3 języki obce? Zastanów się co piszesz.
Wyczuwam jad w Twojej wypowiedzi, której nie potwierdzasz argumentami.

Mam jeszcze prośbę: napisz proszę co wg Ciebie należy robić dla młodzieży w gminie Czerwieńsk. Oczekuje na wyczerpującą odpowiedź.

#13 Comment By mic On 10-11-2010 @ 15:37

Ani jedno ,ani drugie na bycie w POWIECIE nie zasługuje, a szczególnie Beata KŁOS-WYGAS – u której charakter już wygasł(zmienny jest). ps. Na temat uzdrowienia życia kulturalnego w GMINIE wiele razy się wypowiadałem w gazetce „U nas”,GL,na zebraniach – tylko że nikt tego nie chciał słuchać, a opomysłach (bo nie ICH) zapomnieć. Prośbę Twoją spełnię w swoim czasie.

#14 Comment By Maciek On 10-11-2010 @ 20:15

A czy to jest temat o Beacie KŁOS-WYGAS?
Napisz jeszcze coś o Donaldzie Tusku i Bronisławie Komorowskim 😉

#15 Comment By Ula On 13-11-2010 @ 13:15

jestem na tak!!!!!!!!! powodzenia!

#16 Comment By Paweł On 15-11-2010 @ 19:31

Pani Dyrektor! Trzymam za Panią kciuki bo wiem, że jest Pani osobą odpowiednią na to stanowisko i pełną entuzjazmu! Wie Pani czego chce, jest kreatywna i otwarta na ludzi! Wysłany sms jest głosem oddanym w dobre ręce!

#17 Comment By Jolanta Matuszkiewicz On 17-11-2010 @ 09:19

Szanowni Państwo,
bardzo dziękuję za wszystkie komentarze.
Pani Beato, współpraca z Euroregionem układa się fantastycznie głównie dzięki takim ludziom, jak Pani; profesjonalnym, życzliwym i służącym pomocą. Te 13 projektów, które zrealizował MGOK w ciągu 4 lat (!), to także zasługa świetnej kadry Euroregionu. Dziękuję w imieniu własnym i pracowników.
Kasiu, ja też ciepło wspominam wspólnie spędzone lata w jednej firmie. Był to okres bardzo ciężkiej pracy, ale miałam szczęście do wspaniałych pracowników, takich, jak Ty, a taki układ jest gwarantem sukcesu.
Panie „mic” nie wiem kim Pan, ale proszę wierzyć, że wzięłam sobie Pańskie słowa do serca. Mam nadzieję, że będzie okazja do merytorycznej dyskusji na temat kultury w gminie.
Panie Arku, Moniko, Maćku, Krystyno, Teodorze, Urszulo, Pawle, dziękuję za miłe słowa i za obiektywizm w ocenie mojej działalności w gminie Czerwieńsk. Cieszy mnie to, że dostrzegacie zmiany i oceniacie je jako zmiany na lepsze. Wiem, że nie jest idealnie, ale wraz z załogą MGOK dokładamy starań, aby było coraz lepiej.
Szanowni Państwo, w najbliższą niedzielę wybierzemy swoich przedstawicieli, którzy będą reprezentować nas w gminie, powiecie, sejmiku. Warto dobrze przemyśleć swoją decyzję ponieważ te osoby przez najbliższe cztery lata będą decydować o naszym najbliższym otoczeniu i dysponować pieniędzmi naszych samorządów. Nie dajmy omamić się obietnicami bez pokrycia, tanim populizmem, wyświechtaną, awanturniczą demagogią. Oceńmy dotychczasową działalność kandydatów. Zadajmy sobie pytanie: co dany kandydat zrobił dla nas dotychczas? Jaki ma potencjał? Czy można mu zaufać? Wybierzmy mądrze, wybierzmy rozsądnie, ale przede wszystkim IDŹMY NA WYBORY! Nie pozwólmy, aby wybrali za nas inni, niekoniecznie tych najbardziej godnych reprezentantów naszych małych społeczności.

Życzę Państwu mądrych wyborów.
Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Matuszkiewicz

#18 Comment By mic On 17-11-2010 @ 16:26

Pani Jolu, wszyscy wiedzą kim zacz, gdyż Burmistrz pozwał mnie jako mic-a do SĄDU i….przegrał. Wielka szkoda, iż moje słowa tak póżno dotarły do Pani serca… i nie zmieniły oblicza KLUBÓW 🙁 Mimo wszystko życzę Pani powodzenia 🙂

#19 Comment By ewa On 17-11-2010 @ 17:12

powodzenia !!!

#20 Comment By Ula On 17-11-2010 @ 17:43

Mądrego to i poczytać przyjemnie. Mam na myśli oczywiście ostatnią wypowiedź pani Joli, a nie uchowaj Boże mica

#21 Comment By Krzywy On 17-11-2010 @ 20:34

Droga Jolu. Jestem teraz za granicą i raczej nie uda mi się wziąć udziału w Wyborach ale trzymam za Ciebie kciuki.Jesteś jedną z niewielu osób które robią więcej niż mówią.
Praca z Tobą to jedna przyjemność a organizowane przez Ciebie imprezy niech służą za wzór innym.
Pozdrawiam
Krzywy

#22 Comment By tomasz On 17-11-2010 @ 23:52

Jolanto.
Jestem z poza gminy Czerwieńsk.Ale… miałem niewątpliwą okazję i przyjemność wysłuchać peanów na Twoją część- z tego co robisz w tej atrakcyjnej gminie-z ust osób uznanych za autorytety teatralne i aktorskie. Było to miłe dla ucha i koiło też serce moje.Wiesz przecież że krytycy są mile widziani i słyszymy ich, ale… nieuzasadnionemu krytykanctwu dajmy odpór. Ponieważ to co Robisz dla Gminy Czerwieńsk jest ambitne,akceptowalne, fajne i kulturalnie -to też życzę Ci aby wyborcy w najbliższą niedzielę postawili akcept koło Twojego nazwiska.
Trzymam kciuki.
T.

#23 Comment By Jan On 18-11-2010 @ 16:17

Pani Jolanto, chciałbym panią powiadomić, że na całym zaodrzu pani plakaty są sukcesywnie usuwane. Widziałem na własne oczy, jak pewien wszystkim znany jegomość to robił. Ktoś się chyba pani boi, a ja nawet wiem kto. Metody nikczemne, ale mobilizujące pani zwolenników. Życzę powodzenia w niedzielę.

#24 Comment By Cezary Woch On 18-11-2010 @ 17:15

Powyższe wpisy są przykładem w jaki sposób kulturalni ludzie powinni wyrażać swoje opinie. Co do usuwania plakatów na Zaodrzu to jest to prawda i nie dotyczy ona jedynie Pani Joli. Od osób całkowicie wiarygodnych wiem, że plakaty zrywane są głownie w nocy /około 24-tej/, ale bez większego skrępowania usuwane są również w dzień. Pozostawiane są jedynie słuszne…. .

#25 Comment By Jolanta Matuszkiewicz On 19-11-2010 @ 10:40

Szanowny panie Janie, na ludzką małość nie ma sposobu. Jeśli ktoś z premedytacją niszczy cudzą własność, to sam sobie wystawia świadectwo, kreując się na osobę o niskim poczuciu wartości, zakompleksioną, która poprzez tak niegodne metody, chce wypłynąć. Ja nie chciałabym, aby ktoś taki reprezentował mnie w gminie, powiecie czy sejmiku. Liczę na to, że do samorządu trafią ludzie prawi, uczciwi, godni, którzy w kampanii rywalizują poprzez merytoryczną dyskusję o problemach, a nie walką na plakaty wyborcze czy ilością obelżywych treści wypisywanych na przeróżnych forach. Myślę jednak, że warto wiedzieć kto robi takie rzeczy. Proszę o kontakt mailowy:
Pozdrawiam serdecznie dziękując za liczne wyrazy poparcia
Jolanta Matuszkiewicz

#26 Comment By Jolanta Matuszkiewicz On 22-11-2010 @ 00:11

Panie Janie, dziękuję za maila. Skomentować to mogę tylko słowami Jean-Paul Sartre`a: „Kto ma przeciwko sobie głupców, zasługuje na zaufanie”.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich wyborców
Jolanta Matuszkiewicz