Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Henryk Łapkowski – Kandydat do Rady Powiatu Zielonogórskiego

Henryk Łapkowski

źródło zdjęcia: Henryk Łapkowski

Witam mieszkańców Nadodrza ! Kandyduję do Rady Powiatu Zielonogórskiego z okręgu wyborczego gminy Czerwieńsk. Jestem bezpartyjnym kandydatem na liście Prawo i Sprawiedliwość. Chciałbym przedstawić mieszkańcom Sycowic i wszystkim sąsiadom z prawego brzegu Odry swoją sylwetkę a tym samym zachęcić do głosowania na mnie w wyborach samorządowych. Doświadczony skutkami powodzi w 1997 roku widzę ogromną potrzebę działania na rzecz bezpieczeństwa powodziowego. Hasłem, które przyświeca mojej kampanii jest bezpieczeństwo w każdym jego wymiarze. Bezpieczeństwo na drogach tak dla kierowców, jak i dla pieszych jest podstawową potrzebą społeczności, która w chwili obecnej nie jest dostatecznie spełniona. Cel może być osiągnięty poprzez unowocześnienie dróg oraz budowę tras pieszo-rowerowych. Najwyższy czas, aby jezdnie wewnątrz miejscowości były oddzielone od ciągów pieszo-rowerowych. Zadania, które sobie wyznaczam będą spełnione jeśli zapewnimy zrównoważony rozwój wszystkich miejscowości poprzez solidarną współpracę. Moja osoba: lat 54, wykszt. średnie, zam. Laski gm. Czerwieńsk, rodzina: żona, 3 dorosłe córki. Działalność społeczną rozpocząłem w 1997 roku:
 • od 1999 roku jestem sołtysem wsi Laski oraz trzykrotnie zostałem wybrany radnym Rady Miejskiej w Czerwieńsku;
 • doprowadziłem do nowoczesnej telefonizacji wsi Laski oraz Nietków;
 • jestem współzałożycielem Stowarzyszenia Mieszkańców Lasek;
 • jestem inicjatorem utworzenia niepublicznego przedszkola w Laskach, do dzisiaj prowadzonego przez Stowarzyszenie Mieszkańców Lasek;
 • wspólnie z mieszkańcami Lasek w latach 2000-2002 budowałem oraz przekształciłem budynek szkolny na Wiejski Dom Kultury;
 • jestem organizatorem budowy chodników wzdłuż drogi powiatowej i gminnej na odcinku Lasek;
 • biorę czynny udział w utrzymaniu historycznego charakteru parku i zabytków istotnych dla regionu;
 • jestem inicjatorem odtworzenia i budowy systemu fontann w Laskach.
Wykorzystaj moje wieloletnie doświadczenie w owocnej działalności z ludźmi dla ludzi ! Głosuj na nr 3 lista PiS Więcej informacji: www.laskiodrzanskie.pl Pozdrawiam

Henryk Łapkowski Sołtys wsi Laski

Henryk Łapkowski

Tagi: ,

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

8 komentarzy do artykułu “Henryk Łapkowski – Kandydat do Rady Powiatu Zielonogórskiego”

 1. Kasia

  Nasz człowiek. w końcu ktoś kto zajmuje sie naszymi sprawami. wystarczy tylko się po Laskach przejechać- taka mała wioska a taka ładna! ja pójdę zagłosować. pozdrawiam

 2. marek Abramowicz

  Gorąco popieram Pana Henia Lapkowskiego! Spędziłem z Nim ostatnie cztery lata w Radzie Miejskiej w Czerwieńsku, gdzie dał się poznać, jako najbardziej aktywny radny mijajacej kadencji! Jest człowiekiem wiedzącym dokłanie, jak i gdzie interweniować w każdej sprawie – można na Nim polegać!

 3. Cezary Woch

  Panie Henryku!
  Z przyjemnością zagłosuję na Pana. Serdecznie pozdrawiam.

 4. Grzegorz Rychwalski

  Szczerze popieram tą kondydaturę.Jest to właściwy człowiek do pełnienia funkcji radnego na szczeblu powiatu,a tym samym do reprezentowania naszych oczekiwań na forum starostwa zielonogórskiego.Życzę wysokiego uznania przez elektorat w wyborach samorządowych.

 5. Barbara

  Również popieram tego kandydata. W przeciwieństwie do kandydatów szczycących się laurkami, ładnym uśmiechem czy obietnicami nic mi nie mówiącymi, widzę w Panu Łapkowskim człowieka z wizją, którą popiera czynem. Reprezentuje Pan wieś Laski w gminie sposób, jaki chciałabym widzieć na terenie całej gminy. Miałam nadzieję, że będzie Pan kandydował na Burmistrza Czerwieńska. W Ratuszu widzę niestety zakłamanie, reprezentowanie własnych interesów i decyzje, które wprowadziły mnie wiele razy w osłupienie. Gmina takich ludzi jak Pan potrzebuje, ale szczebel powiatu to jak najbardziej właściwe dla Pana miejsce! życzę powodzenia! mój głos Pan ma!

 6. John

  A co takiego dla Zaodrza i innych miejscowości gminy Czerwieńsk zrobił Pan Łapkowski podczas tych kadencji? On tylko dba o swoje Laski! Teraz próbuje zdobyć głosy lotnymi hasłami. Budować wały, to każdy potrafi- tylko jakim sposobem i za czyje pieniądze? Wszyscy wiemy, że łatwo jest obiecywać, trudno jednak te obietnice zrealizować. Pozdrawiam mieszkańców Zaodrza. Jestem z Wami!

 7. mic

  Jak to Co? Pan Łapkowski jest pozytywnym wzorem do naśladowania. Sprawując urząd SOŁTYSA i pełniąc obowiązki RADNEGO w gminie , dał się poznać z gospodarskiego oka i troski o bezpieczeństwo ludzi. Takich społeczników NAM potrzeba tzn. z charakterm ( przebojowych i niezłomnych). Na stronie Nietkowa dałem za przykład wzorową pracę p.Sołtysa Łapkowsiego i jak to się ma do beznadziejnej pracy p. SOŁTYS z Nietkowa ? ! Zachęcam WSZYSTKICH do głosowania na p. Łapkowskiego ,gdyż jest godnym tego , by NAS reprezentował w Radzie na szczeblu POWIATOWYM. Proszę pamiętać,iż wybieramy reprezentantów na 4 lata i chyba nie chcemy ,by to byli ludzie przypadkowi, bez charyzmy, o których pisałem na blogu Pani Joli.

 8. Oddana mieszkanka Lasek:)

  Pan John chyba za daleko poleciał! O ile wiadomo Pan Henry jest sołtysem Lasek a nie Zaboru!!! i z tego też powodu teraz dba o interes Swojej wsi. To chyba normalne.
  Znam wielu ludzi- „społeczników z sercem” i Pan Łapkowski jak najbardziej na to miano zasługuje.Łatwo włazić w du… Władzy, ale o wiele trudniej tego nie robić, mieć swoje zdanie i nie uginać się pod presją. Mało jest teraz takich ludzi, jak Pan Henryk. Szanuję Pana Łapkowskiego za to jaki jest i że nigdy nie przejmował się kłodami rzucanymi mu pod nogi. Z pełną świadomością zagłosuję na niego i mam wielką nadzieję, że wygra te wybory i godnie bedzie Nas reprezentował.
  Życzę powodzenia Panie Sołtysie:)
  pozdrawiam

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.