Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Najlepszy Sołtys w Gminie Czerwieńsk

Najlepszy Sołtys w Gminie Czerwieńsk

źródło zdjęcia: internet

Z redakcyjnego obowiązku mamy zaszczyt poinformować, iż Sołtys Sycowic Pan Cezary Woch, został uhonorowany przez Starostę Zielonogórskiego tytułem „Najlepszy Sołtys w gminie Czerwieńsk”. Lew Tołstoj powiedział: „Pożyteczna praca jest zawsze cicha i niezauważalna”. Ta judymowa, trudna praca „u podstaw”, została jednak zauważona i doceniona. Dzięki Panu Sołtysowi zauważona została również wieś, jej mieszkańcy i problemy z którymi się borykają. Czy w konsekwencji tego zmieni się coś w Sycowicach? Czy Sycowice będą w dalszym ciągu wsią bez przyszłości!? Jesteśmy przekonani o tym, że będą pozytywne zmiany, a Sycowice są wsią z przyszłością! W ciągu trzech lat powinna być ukończona budowa kanalizacji, w następnej kolejności chodniki i lokalne drogi, dalej świetlica wiejska. Od mieszkańców wsi zależy jednak aby wieś była czysta, schludna i zadbana. Jeśli szczęśliwie zakończy się projekt sprowadzenia żubrów, to o Sycowicach usłyszy nie tylko gmina czy województwo, ale cała Polska! Otworzy się nowy, pozytywny rozdział w ich historii i my wszyscy będziemy tą historię tworzyć. Życzmy zatem, aby wspólna praca i starania mieszkańców wsi i Pana Sołtysa przyniosły jak najszybciej oczekiwane rezultaty.

Redakcja

Najlepszy Sołtys w Gminie Czerwieńsk

Tagi: ,

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

8 komentarzy do artykułu “Najlepszy Sołtys w Gminie Czerwieńsk”

 1. sergiusz

  Szanowny Cezary, ośmielam się pogratulować za DYPLOM UZNANIA. Przecież wróżyłem i pisałem, że twój judymowy trud zostanie zauważony i doceniony przez władze i społeczeństwo. Jako skromny pismak życzę Ci dużo zdrowia i satysfakcji w realizacji pożytecznych planów w swoim Środowisku.
  Sergiusz

 2. Mistrzu

  Hej Cezary !!!!!!!!!!!!
  Swietna wiadomosc. Tutaj, w Kandaharze w Afghanistanie az zadrzalo i to nie od talibskiego ostrzalu rakietowego a od nowosci z Sycowic. 🙂
  I tak ode mnie: jesli beda zubry w Sycowicach to na „zubrowke” chocby nawet stad do Ciebie przyjade!
  Na Twoj koszt oczywiscie 🙂 :-).
  Ciesze sie i powodzenia.

 3. Adam

  Serdeczne gratulacje i życzę kolejnych sukcesów:)

 4. marek Abramowicz

  Brawo Panie Cezary! Bardzo się cieszę, że wreszcie Pańska praca („u podstaw”!) została doceniona. Należy się Panu to wyróżnienie!! Na Pańskim przykładzie ładnie sprawdza się myśl, iż „nie można być prorokiem we własnym kraju(czytaj: w swojej gminie)”!! Moje najszczersze gratulacje; M.Abramowicz

 5. dominika

  Szczerze gratuluję, bo zasłużył Pan na to uznanie ;]
  Życzę dalszych sukcesów !
  Pozdrawiam Serdecznie .

 6. mic

  Paie SOŁTYSIE, gratuluję UZNANIA, za to co Pan zrobił dla swojej społeczności w Sycowicach. Pieriestrojka w myśleniu,działaniu jaką Pan zapoczątkował będzie emanowała na inne miejscowości naszej Gminy.Drzewiej dawałem Pana jako Sołtysa Sycowic i Sołtysów z Lasek Odrz.,Płotów jako wzór do naśladowania.To co robicie LUDZIE doceniają . Życzę POWODZENIA !

 7. Tomasz

  Oj dzieje się dzieje… aż miło…
  Gratuluje dyplomu i uznania.
  Dalszy kierunek taki – jak żubry trafią do Sycowic – to o sołtysa roku może pan zawalczyć… czego życzę…

  Pozdrawiam laureata oraz wszystkich mieszkańców Sycowic (obecnych i byłych oczywiście…)

  Tomasz S.

 8. aga

  Gratuluję uznania za najlepszego sołtysa w gminie,jak najbardziej zasłużył Pan na ten dyplom.życzę dalszych sukcesów!Pozdrawiam serdecznie mieszkańców Sycowic!

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.