Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Młodzież z Parafii Radnica na Górze św. Anny

Góra św. Anny

źródło zdjęcia: Elżbieta Wereszczyńska

W dniach 19-24 lipca w pielgrzymce zorganizowanej przez Proboszcza Ks. Edwarda Romanów z Parafii Radnica uczestniczyliśmy w XIV Święcie Młodzieży. Tu na Górze św. Anny doświadczaliśmy Bożej miłości w wielopoziomowej komunikacji modlitewnej z Panem Bogiem poprzez codzienną Eucharystię, specjalne nabożeństwa, konferencje i spotkania z ciekawymi ludźmi, a także koncerty. Szczególna atmosfera tych spotkań to zasługa braci franciszkanów i zaproszonych gości w budowaniu wspólnoty i dobrych relacji między uczestnikami i Panem Bogiem. Tu otwierały się serca na Jego miłość. Na nowo odkrywaliśmy wartość modlitwy, daru człowieka wierzącego, która jest największym jego dobrem. Upewnialiśmy się, że Bóg jest miłością, przyjacielem, któremu powierzamy swoje życie, bo On wie, co dla człowieka jest najlepsze. Kształtowaliśmy i pogłębialiśmy swe życie duchowe. Zrozumieliśmy, co oznacza żyć w pokoju, to być nawróconym na drogę prawdy, a pokój wychodzi z pokornego pracowania nad sobą. W człowieku jest pokój, gdy robi to, co się Bogu podoba. Życzę wszystkim uczestnikom Święta Młodzieży, by podobało się im, że się zmuszają do podobania się Bogu. Dziękujemy Proboszczowi Ks. Edwardowi za wspaniale zorganizowaną pielgrzymkę.Dziękujemy sponsorom: Burmistrzowi Czerwieńska P. Piotrowi Iwanusowi i Prezesowi Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Czerwieńsku P. Stanisławowi Antczakowi. Dzięki Wam przeżywaliśmy wakacyjne rekolekcje i umacnialiśmy naszą wiarę.

Elżbieta Wereszczyńska

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.