Drukuj artykuł Drukuj artykuł

U Przyjaciół w Berlinie III

tłumaczenia

źródło zdjęcia: Heinz Pfeiffer

Prawdziwą niespodziankę zrobiło nam dwoje uczestników spotkania w tym Pan Heinz Pfeiffer, zakładając nasze ubiegłoroczne festynowe koszulki z napisem : „Moje serce jest w sycowice.net”. Muszę przyznać, że było to dla mnie tak miłe, a jednocześnie zaskakujące, że zapomniałem w należyty sposób podziękować za ten sympatyczny dowód pamięci. Mam nadzieję, że umieszczenie zdjęcia na czołówce kolejnej serii obrazów z Berlina, tą moją gafę trochę złagodzi... Chciałbym również dodać, że wielu z niemieckich uczestników spotkania miało ze sobą wydrukowane w wersji niemieckiej teksty zamieszczane na sycowice.net. Świadczy to o tym, że interesują się tym co w Sycowicach się dzieje i jest to również bardzo miłe. Co prawda narzekali na jakość automatycznego tłumaczenia, ale na to już niewiele możemy poradzić. Zapraszamy do oglądania kolejnych ciekawych obrazów nadesłanych przez Pana Heinza Pfeiffera i do sympatycznych wspomnień.

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.