Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Ksiądz Waldemar Grzyb

Ksiądz Waldemar Grzyb

źródło zdjęcia: Gazeta Lubuska

W papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej jak i na portalu www.gazetalubuska.pl ukazał się wywiad z księdzem Waldemarem Grzybem. Waldemar Grzyb ma 42 lata. W dzieciństwie mieszkał w Sycowicach. Wikariusz, duszpasterz akademicki i opiekun Odnowy w Duchu Świętym. Księdzem jest od 16 lat: sześć służył w Zielonej Górze, pięć w Nowej Soli, a od pięciu jest w Gorzowie. Lubi operę (- Siekło mnie na operę - śmieje się), kino, narty i spotkania ze znajomymi. "Najczęściej wymieniany grzech to opuszczanie niedzielnej mszy świętej. Ale słyszałem też wyznawane grzechy zabójstwa - opowiada ksiądz Waldemar Grzyb z gorzowskiej katedry."

Przeczytaj wywiad z księdzem Waldemarem Grzybem

Grzegorz

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

6 komentarzy do artykułu “Ksiądz Waldemar Grzyb”

 1. Tomasz

  Odważny wywiad. Wspomnienia ze szkoły podstawowej mi się nasuwają… Waldek był mistrzem w układaniu kostki rubika jak pamiętam…. Latka lecą a uśmiech ten sam… Pozdrawiam – Tomek

 2. MONIKA

  FAJNIE,ZE KTOS JESZCZE MOZE UDZIELAC TAK SZCZERYCH WYWIADOW,POZNAŁAM TEGO KSIEDZA-WPROWADZA BARDZO POZYTYWNA ATMOSFERE,W PIERWSZYM JUZ SPOJRZENIU DA SIE ZAUWAZYC,JAK LUDZIE DO NIEGO LGNĄ JAK CHCA BYC BLISKO JEGO BO ON JEST BLISKO Z JEZUSEM I MOWI O TYM GŁOSNO,POZATYM ROZMAWIA W SPOSUB NOWOCZESNY I ŁATWY DO ZROZUMIENIA DLA WSZYSTKICH,JEST WYJADKOWY I KAZDY TO POWIE KTO SIE Z NIM SPOTKAŁ,JA WIDZIAŁAM GO DWA RAZY I WIDZIAŁAM JAK DZIAŁA NA LUDZI PRZEZS NIEGO PAN

 3. Adam

  Fakt, Waldek to świetny gość! 😉 pozdrowienia dla niego! mam nadzieje, że go jeszcze kiedyś spotkam. Uduchowiony i pełen ciepła..

 4. Kasia

  Ksiądz Waldek jest kapłanem z powołania, a takich już mało, jeśli ktoś Go spotka w swoim życiu pragnie być blisko Niego, bo przez Niego przemawia sam Jezus. Ta obecność jest tak silna,że czeka się na każdą okazję aby być z NIM! Ma w oczach miłość.

 5. Basia

  Ksiądz Waldemar jest super gość,dawno go niewidziałam,pamiętam ten uśmiech i rekolekcje w Rokitnie,ksiądz Waldek był wtedy jeszcze klerykem,super była atmosfera i spotkanie modlitewne wraz ze śpiewem super zespołu.Pozdrawiam Serdecznie ks.Waldemara:))

 6. ALINA

  Ten wspaniały ksiądz był w mojej parafii SW. MICHAŁA w Nowej Soli.Prowadził Odnowę Ducha Świętego,to były cudowne spotkania.Poprzez modlitwę na tych spotkaniach moje życie zmieniło się na lepsze,między innymi znów z mężem mieliśmy pracę.Na pierwszym spotkaniu modliłam się żarliwie z zamkniętymi oczami,a z oczu leciały mi łzy i w pewnym momencie ujrzałam obraz Pana Jezusa,który wyciągał do mnie swoje dłonie.A ja stałam ,modliłam się i szlochałam.Od tamtego dnia moje życie zaczęło zmieniać się.Po 5 latach ks.Grzyb opuścił naszą parafie.To jest ksiądz z powołania.Uczył mojego syna w liceum,młodzież uwielbiała Go.
  BÓG ZAPŁAĆ ZA TWOJE DOBRO KSIĘŻE WALDEMARZE.
  PARAFIANKA ŚW.MICHAŁA Z NOWEJ SOLI

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.