Piszą o nas!
źródło zdjęcia: sxc.hu
W styczniowym wydaniu (nr 210 – 01.2010) miesięcznika „Czerwieńsk – U nas” opublikowany został artykuł pt. „Sycowice w internecie” opisujący stronę sycowice.net. Autor artykułu, pan Andrzej Sibilski przeprowadził krótki wywiad z panem Sołtysem Cezarym Wochem, który jest jednym z założycieli mini-portalu. Poniżej krótki wstęp do artykułu:
„W zeszłym roku pisaliśmy w „U nas” o tworzących się spontanicznie stronach internetowych, działających w gminie instytucji, organizacji, klubów sportowych, czy zwyczajnie nieformalnych grup entuzjastów. Ostatnio pojawiła się w sieci strona sycowice.net
O okoliczności utworzenia tej szczególnej strony internetowej zapytałem jednego z jej twórców, a jednocześnie obecnego sołtysa Sycowic – Cezarego Wocha.”
Przeczytaj cały artykuł
Grzegorz
Drukuj artykuł
3 Komentarze(y) do artykułu “Piszą o nas!”
Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Styczeń 16th, 2010 at 22:01
Przeczytałem cały artykuł,i nie to żeby zaraz Och ach chwalić ,ale przyjemnie jest coś przeczytać pozytywnego o swojej wsi rodzinnej.Pozwolę sobie powiedzieć ,chłopaki tak trzymać !!!Czytam tą i inną stronkę ,komentarze też ;)i powiem Wam że przyjemniej jest tutaj.To tutaj się promuje Sycowice,to tutaj poznaję historię,problemy itd.Zasługa Grzesia i Pana Czarka, za to Wam dziękuję i proszę o więcej.Obiecuję duże piwo,jak czas na to pozwoli 😉
Styczeń 17th, 2010 at 01:44
Krzysiu! Dzięki!
Styczeń 17th, 2010 at 18:07
Dla mnie też jest miło kiedy media interesują się stroną na której goszczę. Brawo panie Czarku! Staram się jak mogę, by odrobinę uzupełnić luki jej ciekawostek. Podziwiam Pana rezygnację z wojskowej kariery. Piękna natura urzekła Pana. Nie każdy potrafi Jej się odwdzięczyć i ozdobić ją jeszcze bardziej w piękne, żywe stworzenia. Stworzył Pan ze swoim, dobrym Przyjacielem stronę internetową dla swojego społeczeństwa, by poznało ciekawą historię tych terenów na których przyszło się nam żyć. Powodzenia w dalszej, owocnej pracy dla wsi, która miała być bez przyszłości.