Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Piszą o nas!

Czerwieńsk U nas

źródło zdjęcia: sxc.hu

W styczniowym wydaniu (nr 210 – 01.2010) miesięcznika Czerwieńsk – U nas” opublikowany został artykuł pt. „Sycowice w internecie” opisujący stronę sycowice.net. Autor artykułu, pan Andrzej Sibilski przeprowadził krótki wywiad z panem Sołtysem Cezarym Wochem, który jest jednym z założycieli mini-portalu. Poniżej krótki wstęp do artykułu:

„W zeszłym roku pisaliśmy w „U nas” o tworzących się spontanicznie stronach internetowych, działających w gminie instytucji, organizacji, klubów sportowych, czy zwyczajnie nieformalnych grup entuzjastów. Ostatnio pojawiła się w sieci strona sycowice.net

O okoliczności utworzenia tej szczególnej strony internetowej zapytałem jednego z jej twórców, a jednocześnie obecnego sołtysa Sycowic – Cezarego Wocha.”

Przeczytaj cały artykuł

Grzegorz

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

3 Komentarze(y) do artykułu “Piszą o nas!”

  1. krzysztof

    Przeczytałem cały artykuł,i nie to żeby zaraz Och ach chwalić ,ale przyjemnie jest coś przeczytać pozytywnego o swojej wsi rodzinnej.Pozwolę sobie powiedzieć ,chłopaki tak trzymać !!!Czytam tą i inną stronkę ,komentarze też ;)i powiem Wam że przyjemniej jest tutaj.To tutaj się promuje Sycowice,to tutaj poznaję historię,problemy itd.Zasługa Grzesia i Pana Czarka, za to Wam dziękuję i proszę o więcej.Obiecuję duże piwo,jak czas na to pozwoli 😉

  2. Cezary Woch

    Krzysiu! Dzięki!

  3. Sergiusz

    Dla mnie też jest miło kiedy media interesują się stroną na której goszczę. Brawo panie Czarku! Staram się jak mogę, by odrobinę uzupełnić luki jej ciekawostek. Podziwiam Pana rezygnację z wojskowej kariery. Piękna natura urzekła Pana. Nie każdy potrafi Jej się odwdzięczyć i ozdobić ją jeszcze bardziej w piękne, żywe stworzenia. Stworzył Pan ze swoim, dobrym Przyjacielem stronę internetową dla swojego społeczeństwa, by poznało ciekawą historię tych terenów na których przyszło się nam żyć. Powodzenia w dalszej, owocnej pracy dla wsi, która miała być bez przyszłości.

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł


− 2 = siedem

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.