Drukuj artykuł Drukuj artykuł

ŻYCZENIA DLA PANA SOŁTYSA

Życzenia dla Pana Sołtysa

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Wśród wielu świątecznych kartek które dostałem, jedna sprawiła m szczególną radość. Była to namalowana ręcznie i zdobiona kolorowymi brokatami, kolorowa kartka z pięknymi życzeniami od dzieci, młodzieży i wychowawcy ze świetlicy wiejskiej w Sycowicach. Dziękuję bardzo za tą piękna kartkę i życzenia a Wam życzę śnieżnych, beztroskich i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wam również aby Sycowice były z Was dumne. Szczególne słowa podziękowania kieruję do wychowawcy Pani Elżbiety Wereszczyńskiej za Jej widoczny trud i zaangażowanie.

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

3 komentarze do artykułu “ŻYCZENIA DLA PANA SOŁTYSA”

 1. Administrator

  Administrator także przyłacza się do życzeń 🙂
  Wesołych Świąt

 2. Sergiusz

  Życzyłem już Panu Sołtysowi spędzenia wesoło Świąt z kompletną Rodzinką rozsianą na trzech kontynentach. Odpowiedział mi, że to nie będzie możliwe.
  Życzę więc osamotnionym Rodzicom, by ich łezka tęsknoty przyczyniła się szczęściu dla swoich Córek.

  Przy okazji także życzę wszystkim Sycowianom Wesołych Świąt i zgodnej współ pracy, by wieś Sycowice nie była bez przyszłości. W latach młodości miałem tu wiele przyjaciół i zostwiłem po sobie wiele usług.
  Sergiusz

 3. krzysztof

  Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę,moi mili, byście się nie wadzili. DAJCIE POKÓJ !!! Sołtysowi doradzajcie obserwujcie i pomagajcie Twórzcie nowe SYCOWICE może kiedyś będą jak GLIWICE Nich się spełnią WASZE marzenia w 2010roku tego WAM życzy Krzyś były mieszkaniec Sycowic

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.