Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Krótkie informacje

sycowice.net

źródło zdjęcia: nasza-klasa.pl

Strona wystartowała 24 marca 2009 roku (późno w nocy 🙂 ). W ciągu 3 dni stronę odwiedziło ponad 50 unikalnych gości. Pojawiły się pierwsze komentarze pod artykułami. W planach jest powstanie kilku działów m.in galerii. Każdy z Was może przesłać zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronie. Zdjęcia można wysyłać na adres Zapraszam do zapoznania się z informacjami o stronie.

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

11 komentarzy do artykułu “Krótkie informacje”

 1. jerzy

  bardzo milo że powstala wlaśnie ta, strona o naszej wsi,zachęcam wszystkich do odwiedzania ,dodawania swoich wpisów pozdrawiam mieszkaniec wsi hejjjjjjjjjj,,,

 2. admin

  Dodałem możliwość drukowania artykułów.
  Teraz każdy kto nie ma lub nie lubi komputera może przeczytać „wersję papierową” strony.
  Każdy może drukować i rozpowszechniać artykuły. Nie wolno jedynie zmieniać treści oraz usuwać źródła pochodzenia artykułu.

 3. Administrator

  sycowice.net popiera akcję internet bez [email protected]

 4. Administrator

  W prawym górnym rogu można zobaczyć ilu Gości odwiedza w danej chwili sycowice.net

 5. Administrator

  Każdy z Was może przyczynić się do budowy polskiego sztucznego serca. Wystarczy często wchodzić na stronę (baner znajduje się po prawej stronie pod menu) polskieserce.pl i kliknąć w serce. To nic nie kosztuje!

 6. Administrator

  Teraz każdy artykuł można dodać do wielu portali społecznościowych:
  – Facebook Facebook

  – Nasza-Klasa (Śledzik) Naszej-Klasa

  – Wykop Wykop

  – Twitter Twitter

  – Grono Grono

  – Flaker flaker

  – Digg digg

  – Pinger pinger

  Wystarczy założyć konto (co nie trwa dłużej niż 3 minuty) i można dzielić się z całym światem informacjami na temat Sycowic 🙂
  Były prezydent Lech Wałęsa od dawna jest „w sieci” – Lech Wałęsa na blipie

 7. Ewelina

  W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok
  pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.
  Składamy życzenia: zdrowia, pogody ducha,
  spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów.
  W Sylwka będzie ludzi tłok
  A przed Tobą cały następny 2010 – ty rok
  Więc 3maj się ciepło
  Niech kłopoty przed Tobą uklękną
  Bo w 4rech literach je mamy
  I wszystko dobrze sobie poukładamy!!!!

 8. Joanna

  Nareszcie zobaczyłam swój dom , w którym spędzilam dzieciństwo .W nim urodziła się moja siostra.W nim stawiałam pierwsze kroki na scenie ,ponieważ w tym pięknym domu a raczej pałacu było bardzo dużo pokoi ,które zajmowała tylko moja Rodzina .Pozostałe ostatnie dwa na końcu korytarza stanowily biuro mojego Ojca.W pokojach na górze były sceny na których realizowałam swoje dziecięce marzenia o teatrze..Szkoda tylko , że obecnie jest tak zaniedbany i wycięty cały drzewostan w parku.Kiedyś moja Mamusia dbała o otoczenie :były klomby ,winogrona na ścianie i winobluszcz na parkanie.Mój Dom Dzieciństwa wyglądał dokładnie tak samo jak na tej starej fotografii…Bardzo dokładnie pamiętam każdy jego zakątek;nawet piwnice , które były także fascynujące w swojej strukturze.Fascynacje teatrem przekazałam swoim córkom ..Jedna jest aktorką a druga reżyserem.A ciekawostka o moich Rodzicach jest taka , że właśnie poznali się w teatrze jako młodzi ludzie grali oboje główne role w sztuce „Stare Miasto”i w wielu jeszcze innych.Byli także uzdolnieni muzycznie .To tak na marginesie chciałabym dołożyć trochę refleksji i wspomnień jako była mieszkanka.Obecnie mieszkająca od ponad 40 lat w Warszawie.Ale Dom w Sycowicach pozostał moim RODZINNYM DOMEM w sercu na zawsze

 9. Administrator

  Minęły dwa lata 😉

 10. Cezary Woch

  I sporo się wydarzyło… 🙂

 11. Adam

  Jak się dobrze dopatrzyłem to właśnie mija 5 lat od założenia strony. Może z okazji tej okrągłej rocznicy Administrator albo Pan Cezary zrobią jakieś krótkie podsumowanie. Jakie cele założone 5 lat temu udało się zrealizować? czy Pan Cezary w 2009 roku spodziewał się takiego rozgłosu i sukcesu strony? Może trochę statystyki z tej okazji?
  Osobiście gratuluję i życzę żeby w przyszłości pojawił się 2-cyfrowy jubileusz. pozdrawiam

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.