Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Melodia jesieni….

weronika-u-mnie-003źródło zdjęcia: Cezary Woch

"Zaszumiał powiewem wrzesień, zatrzymał na chwilę wspomnienia, marzenia, cichym szelestem wróciły w ciepłe objęcia. Wietrze jesienny, wietrze, oddaj ludziom sny szczęśliwe, zatańcz z nimi na polanach. Las się nad nimi rozszumiał, przytulił strudzonych wędrowców, odlotem żurawi, kormoranów dawały oznaki życia dojrzałego. Nasze powoli odpływało, w walizkach zamknęliśmy wspomnienia, w taflach jeziora szukaliśmy odbicia. Niemi, zatopieni w myślach ukrytych, pogrążaliśmy się w lawinach liści, które spadały cichutko z drzew. Muzyka grała na strunach wiatru, melodią złotej, kolejnej jesieni".

Anna Łęcka, Literacka Grupa „Eliksir” Radom

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

2 komentarze do artykułu “Melodia jesieni….”

  1. Anka

    Czarku!!
    Dziękuję,że udostępniłeś kolejny Mój wiersz.Niech ta jesień będzie dla Ciebie,Wszystkich,którzy odwiedzają tę stronę-pełna kolorów,dobrych wspomnień.Niech w niej nie zabraknie ciepła,serdeczności i uśmiechów.Złota polska jesień już się zaczęła..Pozdrawiam serdecznie.Anka
    https://www.youtube.com/watch?v=xMnvrv5QPVY

  2. Cezary

    Aniu, dziękuję za jesień której najpiękniejsze barwy dopiero przed nami, dziękuję za piękne słowa i załączoną piosenkę którą kocham i za to, że o nas pamiętasz… .

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.