Drukuj artykuł Drukuj artykuł

23 czerwca – Dzień Ojca

dzie-ojca-szczliwy-s-wektor-22035624źródło zdjęcia: darmowe obrazy

Wirujące serce... Życie,którego małą cząstkę dzielono na połówki jabłka dni,wypełnione szczęściem noce rozmową serdeczną. Wspomnieniem gonię młodość rosły skrzydła u ramion. Potęgą wiła się rzeka uczuć. W dłoniach siłą olbrzyma, zanurzona delikatność słów. Rozkładane karty losu z promieniem słońca od Ciebie. dodawały wiary, szczególnej. Nagle pustka, szarością mgły czarne sny wypływające z kątów łzy,których krople w szeregu szły. Na drugim brzegu zostałeś, ze mną nadal, wirujące serce czuję jego bicie od dziecka. Tatusiu biegnę z kwiatami do Ciebie... .

Anna Łęcka. Poetycka Grupa Eliksir Radom

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

3 komentarze do artykułu “23 czerwca – Dzień Ojca”

 1. Cezary

  Aniu, dziękuję za kolejny piękny wiersz. Dziękuję też za to, że pamiętasz o nas…

 2. Anka

  Czarku!!
  Ja cieszę się,ze mogę tu u WAS publikować swoją skromną poezję.Dzień Ojca był szczególnym świętem.
  Dla Ciebie,Twoich Przyjaciół,Mieszkańców Sycowic, niosę słowa pełne słońca,kwiatów =dodam jeden z ostatnich publikowanych wierszy.Pozdrawiam serdecznie-Dziękuję.Anka
  http://www.przeglad.ca/hustawka-z-kwiatow-anna-lecka/

 3. Cezary

  Aniu i ja się cieszę , że mogę gościć Cię na tej stronie. Z przyjemnością publikuję wszelkie artykuły pisane przez ludzi którzy mają coś do powiedzenia. Sycowice.net jest nie tylko blogiem historycznym bo ten temat nie jest niewyczerpalny, ale również stroną promującą naszą miejscowość i ludzi którzy robią cokolwiek pro publico bono. Jak niewątpliwie zdążyłaś już zauważyć, nie bardzo jest kogo tu promować i niewielu tu ma coś sensownego do powiedzenia, chociaż mniemanie na co dzień mają o sobie owszem wysokie. Z politowaniem czytam prościuchne i żałosne, anonimowe komentarze tych osób. Nie przedstawiające sobą żadnych wartości ani wiedzy, a chcące za wszelką cenę zaistnieć , brylują i biją pianę na śmieciowych forach na ogół kobiety, bez żadnego zajęcia i pomysłu na życie. Ale cóż, jeśli od rana do wieczora popija się jedynie tanie piwko i jeździ bez sensu starą motorynką, to i pisze się /na ogół ze stylistycznymi, katastrofalnymi błędami…/ według własnych możliwości i własnej miary, która jest na ogół mniej niż skromna…. . Serdecznie Cię pozdrawiam i zapraszam do publikowania swoich przemyśleń w każdej dziedzinie życia.

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.